شماره تلفن وکیل ملکی در تهران

شماره تلفن وکیل ملکی

شماره تلفن وکیل ملکی : مردم فکر می کنند که اگر وکالت نامه برای فروش داشته باشند، در اصل صاحب مال شده اند، در صورتی که وکالت در فروش صرفاً نمایندگی موکل در برابر وکیل است و این فکر مردم کاملا اشتباه است. همچنان وکالت هیچ ملکی ایجاد نخواهد کرد. بنابراین راه مناسب برای حل این مشکل حقوق است که اگر به هر دلیلی طرفین نتوانند سند رسمی تنظیم کنند و مایل به معامله باشند، علاوه بر وکالتنامه باید مبایعه نامه را نیز تنظیم کنند، زیرا با وجود این مبایعه نامه ملک مناسبی برای خریدار ایجاد می شود لذا چنانچه به هر دلیلی وکالتنامه خاتمه یابد، مال شخص تلف نمی شود و می تواند سند رسمی را به نام شخص تنظیم کند. فرضیه دیگری وجود دارد که کاملاً اشتباه است؛ برخی فکر می کنند وکیل می تواند هر زمان که بخواهد مال مورد نظر را به خود یا شخص دیگری منتقل کند به دلیل اینکه وکالت قابل فسخ نیست و همینطور از بین نمی رود. نمایندگی قانونی مجاز است و قراردادهای مجاز در شرایط مرگ و جنون طرفین فسخ می شود. در صورتی که خریدار فقط از فروشنده وکالت بگیرد و گواهی نداشته باشد، فوت یا جنون فروشنده باعث از بین رفتن وکالتنامه می شود و آن فرد حقی نخواهد داشت مگر اینکه نزد دیگری ثابت کند. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان دهنده این است که فروش انجام شده است. در صورت فوت یا جنون خریدار (وکیل) است. راه دیگری که وجود دارد این است که سوگند نامه ای منظم داشته باشید. البته به اندازه تهیه سند رسمی و انتقال رسمی مالکیت محکم نیست. بدیهی است خریدار حتی با تنظیم چنین سندی نیز دیگر نمی تواند از وکالت خود استفاده کند و تنها می تواند با وراث فروشنده متوفی برخورد قانونی کرده و الزام آنها را به تنظیم سند رسمی به نفع خود مطالبه کند. در صورت فوت وكیل ، وراث وكیل نیز می توانند با استناد به مبایعه نامه مبادرت به چنین دعوی علیه فروشنده كنند.

 

شماره تلفن وکیل ملکی

 

شماره تلفن بهترین وکیل ملکی در تهران

فرضیه دیگری که کاملا اشتباه است این است که در وکالت نامه اظهار شود که “پس از مرگ موکل، وکالت باقی بماند” و در این صورت وکالت پایان نمی یابد. اما همانطور که گفته شد این فرض نیز اشتباه است و می توان آن را از شرط خواست طرفین وصیت کرد زیرا وکالت پس از فوت موکل با هیچ شرطی باقی نخواهد ماند و بنابراین شخص نمی تواند وکالت خود را اعمال کند. بنابراین آن فرد باید ثابت کند که قرارداد بین او و فروشنده وکالت نبوده و وصیت نامه بوده است. اثبات آن نیز دشوار و گاه غیرممکن است. یکی دیگر از تصورات غلطی که مردم در مورد نهاد وکالت در املاک و مستغلات دارند این است که با اعطای وکالت به آنها، فروشنده دیگر حق مالکیت را ندارد و در نتیجه نمی تواند با آن معامله کند. اما نکته این است که حتی با وکالت نامه ، گرچه فروشنده حق عزل وکیل را ندارد ، اما وی حق دارد که به ادامه وکالت نامه ادامه دهد و بنابراین وکالت را لغو کند. تهیه اسناد رسمی در کنار وکالت نامه، راه حل این مشکل است. زیرا با تنظیم این مبایعه نامه ، اموال فروشنده از بین می رود و اگر مال را به شخص دیگری بفروشد ، مرتکب جرم فروش اموال شخص دیگری شده است. سپس آن فرد می تواند از او شکایت کیفری کرده و به جرم کلاهبرداری محکوم اش کند. علاوه بر آن ، اگر مبایعه نامه عادی تنظیم نشده باشد، اما فروشنده با توجه به قرارداد لازم، حق فروش ملک را از فروشنده سلب کند، دیگر نمی تواند وکالت نامه را خودش انجام دهد.

شماره بهترین وکیل ملکی پایه یک دادگستری در تهران

یک نکته ی مهم که نباید فراموش کنید آن هم این است که باید اطلاعات لازم را در مورد پرونده ملکی خود داشته باشید. همچنین میبایست از وکیل خود هم اطلاعات و آشنایی کامل و لازم را داشته باشید. ممکن است این جمله باعث شود که به فکر فرو بروید در صورتی که باید بدانید هر وکیل که ادعای پایه یک بودن را دارد، وکیل مناسبی برای شما نخواهد بود و چند دلیل مختلف برای اثبات این موضوع وجود دارد:

1- وکیل مورد نظر ممکن است وکیل تمامی دعاوی حقوقی بوده باشد. همین امر باعث کاهش تخصص وکیل در دعاوی ملکی می شود. به عبارت دیگر قدرت لازم برای بازستاندن حق شما را ندارد و حتی ممکن است با انتخاب اشتباه وکیل تمام هزینه و زمان خود را تلف کنید و هرگز نتوانید حق خود را به دست آورید.

2- افرادی هستند که از لحاظ گفتار، وکیل پایه یک و تخصصی می باشند در صورتی که حتی یک موسسه حقوقی هم آن فرد را به هیچ وجه قبول ندارد. پس بهتر است نسبت به انتخاب وکیل و یا اخذ شماره وکیل ملکی مورد نظر خود استعلام وکیل ملکی را از موسسه حقوقی کاردان دریافت نمائید.

 

شماره تلفن وکیل ملکی مجرب در تهران

طبق قانون مدنی عمومی ، از آنجا که وکیل از طرف فروشنده ملک را می فروشد، اگر وی حق جمع آوری قیمت را دارد باید پس از دریافت، آن را به مشتری تحویل دهد. بنابراین در اینجا نیز فروشنده می تواند با سوء استفاده از وکالت نامه ای که به خریدار داده است، قیمت را از او بخواهد و باعث دردسر او شود. البته این مشکل نیز با ورود به استیاد نامه عادی قابل حل است و فروشنده مطابق مبایعه نامه عادی قیمت خود را دریافت می کند و خریدار حق معاملات بعدی را نخواهد داشت. خطر دیگری که خریدار وکیل را تهدید می کند، امکان توقیف ملک پس از خرید وکیل توسط طلبکاران فروشنده است. زیرا کالای مورد بحث همیشه رسماً به نام فروشنده است و بنابراین می توان از بدهی های آن توقیف کرد. خریدار برای این که با چنین خطری مقابله کند، باید ثابت کند که قبل از توقیف اموال توسط طلبکاران، اموال به او منتقل شده است.

 

ضروری بودن اخذ وکیل ملکی

نکات بسیار مهمی درباره طرح ملکی وجود دارد که گفته نشده است. همه اشخاص نهایت یکبار دچار گرفتاری های مربوط به معامله اموال غیر منقول در طول زندگی خویش شده اند. به همین دلیل افراد کمی حاضر هستند تا وکیل ملکی اخذ نمایند. در این شرایط به شماره وکیل ملکی نیازمند می شوند. تا ریسک های موجود در معاملات خود را به حداقل رسانند. زمان بر بودن تا مشاهده نتیجه پرونده و بازگو کردن مباحث قانونی چالش برانگیز در دعاوی ملکی این مورد را آشکار ساخته که در رابطه با این موضوع به وکلای دادگستری مراجعه حضوری نمایند. و یا اگر نتوانند به صورت حضوری مراجعه کنند، می توانند شماره وکیل ملکی پایه یک دادگستری اخذ نمایند تا از مشکلاتی که در آینده پیش می آید، جلوگیری کنند.

وکیل ملکی در تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *